KONST / Litografier / Färglitografi 14545331
nr 1454 5331
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 65/240,88, exteriör. Färglitografi, bildmått: 43x60cm, yttermått inklusive ram: 68x82cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:27:45
14/3 16:41:13